Produkt dnia
Łóżko MODENA
Łóżko MODENA
1 529,00 zł
szt.
Materac MAX POCKET
Materac MAX POCKET
809,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas i koszty dostawy

 

Jaki jest koszt dostawy w naszym sklepie?

0zł ! Jako nieliczni wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów i oferowane produktu wysyłamy do naszych Klientów kurierem bez dodatkowej opłaty.

 

Czas dostawy?

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) to maksymalnie 30 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas ten może wynieść zaledwie kilka dni o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany.

Na minimum dzień przed dostawą poinformujemy Cię o przewidywanej godzinie i dniu dostawy oraz przekażemy numer do kierowcy, który tuż przed dostawą ponownie skontaktuje się i zaawizuje swój przyjazd.

Solidny mebel nie należy do najlżejszych. Te większe, składają się najczęściej z kilku większych paczek. Dlatego sugerujemy, przygotować się na odbiór przesyłki.

Pamiętaj, kierowca nie ma w obowiązku wnoszenia mebli.

Do obowiązków kierowcy należy podjechanie najbliżej miejsca rozładunku jak tylko to możliwe, zachowując przy tym wszelkie wzgledy bezpieczeństwa i przepisy o ruchu drogowym oraz wydanie towaru z pojazdu.

 


Istnieje możliwość skorzystania z pomocy kierowcy, jednakże jest to kwestia indywidualna i trzeba to ustalić we własnym zakresie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl