Dostawa towaru

 Zawsze darmowa dostawa mebli

 

Jaki jest koszt dostawy w naszym sklepie?

0zł Jako nieliczni wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów i oferowane produktu wysyłamy do naszych Klientów kurierem bez dodatkowej opłaty.

 

 • Czas dostawy?

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) to 5-30 dni roboczych - czas realizacji/dostawy każdorazowo podany jest na stronie produktu. W niektórych przypadkach czas ten może wynieść zaledwie kilka dni o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany. Na minimum dzień przed dostawą poinformujemy Cię o przewidywanej godzinie i dniu dostawy oraz przekażemy numer do kierowcy, który tuż przed dostawą ponownie skontaktuje się i zaawizuje swój przyjazd.

Solidny mebel nie należy do najlżejszych. Te większe, składają się najczęściej z kilku większych paczek. Dlatego sugerujemy, przygotować się na odbiór przesyłki.

 

 • Pamiętaj, kierowca nie ma w obowiązku wnoszenia mebli.

  Do obowiązków kierowcy należy podjechanie najbliżej miejsca rozładunku jak tylko to możliwe, zachowując przy tym wszelkie wzgledy bezpieczeństwa i przepisy o ruchu drogowym oraz wydanie towaru z pojazdu.

 

Jak wygląda proces dostawy?

 1. Każdy nasz klient otrzymuje informacje o dostawie z minimum 2-4 dniowym wyprzedzeniem, aby mógł się na nią przygotować i do niej ustosunkować. Informacja jest wysyłana na podany w zamówieniu przez Państwa nr telefonu oraz adres e-mail.
 2. Kierowca jest sam i nie ma obowiązku wnoszenia paczek (Klient ma możliwość dogadania się z kierowcą we własnym zakresie – nr do kierowcy każdorazowo podawany jest w wiadomości z informacją o dostawie, jednak w dużej mierze zależy to od aktualnej sytuacji na trasie i kondycji kierowcy. Kierowca może również odmówić takiej pomocy). Do jego obowiązku należy podjechanie jak najbliżej miejsca rozładunku i wydanie towaru z pojazdu, zachowując przy tym wszelkie względy bezpieczeństwa oraz przepisów o Ruchu Drogowym.
 3. W przypadku braku reakcji ze strony klienta odnośnie otrzymanej informacji o planowanej dostawie - dostawa zostaje realizowana zgodnie z planem i informacjami które ma podane w wiadomości.
 4. Jeżeli klient nie odbierze towaru każdy kolejny nadany transport jest dodatkowo odpłatny i będzie realizowany po wcześniejszym wyjaśnieniu sytuacji. Nadany zostanie pierwszym możliwym transportem, jednakże prosimy wziąć pod uwagę, że na chwilę obecna zazwyczaj kolejny wolny termin waha się od 2-4 tygodni.
 5. W przypadku braku możliwości odbioru przez klienta dostawy we wskazanym terminie jedyną możliwość jaką posiadamy na chwile obecną to przesunięcie jej na kolejny wolny termin (który waha się od 2-4 tygodni).
 6. Dostawy realizujemy według kolejności klientów na danej trasie bez możliwości ich zmiany w godzinach 06:00 - 22:30.
 7. Ząbki czasowe dostawy to 3 godzinny przedział, jednak nie oznacza to, że jeżeli kierowca przyjedzie na miejsce w górnej granicy będzie czekał na klienta 3 godziny.
 8. Każdy klient na minimum 30 minut przed dostawą zostaje poinformowany telefonicznie o tym, że kierowca zmierza już w jego kierunku z dostawą. Jeżeli jest potrzeba informacji szybciej np. godzinę przed dojazdem to nie ma problemu, klient musi nas tylko o tym poinformować. Jeżeli nie odbiera telefonu dostaje krótka wiadomość SMS o tym, że kierowca już do niego jedzie i będzie na 30 minut.
 9. Kierowca zajeżdżając na miejsce dostawy musi być koniecznie w terminie przewidzianym w wiadomości jaką otrzymał Klient. Jeżeli będzie przed czasem a Klient nie wyrazi samowolnie zgody na wcześniejszy rozładunek to kierowca jest zobligowany czekać tak długo, aż zacznie się właściwy przedział czasowy dla dostawy. Jeżeli jest w czasie dostawy a po 5 minutach od wskazanego czasu nikt się nie pojawi to kierowca odjeżdża do kolejnego klienta bez możliwości powrotu.
 10. W przypadku jeżeli klient nie odbiera telefonu lub jest poza zasięgiem sieci, kierowca wysyła krótką informację o tym, że za chwilę pojawi się w miejscu dostawy. Jeżeli po przybyciu na miejsce nikogo nie zastanie sporządza fotograficzny dowód z miejsca dostawy i odjeżdża do kolejnego klienta bez możliwości powrotu.
 11. Jeżeli w przypadku braku możliwości skontaktowania się z klientem kierowca zajedzie na miejsce i nie będzie w stanie namierzyć dokładnej lokalizacji ( np. nowe nieoznakowane numeracją osiedla, zamknięte osiedle, nowe ulice, wioski bez numeru posesji na budynku, miejsce z utrudnionym dojazdem, w przypadku zbliżającej się zimy zasypane śniegiem dojazdy do posesji ) kierowca informuje nas o tym fakcie. Jeżeli nie będziemy w stanie zdalnie pomóc, odjeżdża do kolejnego klienta bez możliwości powrotu.
 12. Jeżeli kierowca zajedzie do klienta a dojazd do posesji nie będzie możliwy z uwagi na np. zarośnięte drzewami przejazdy, zbyt wąskie ulice, chodniki do klatek schodowych itp. kierowca informuje klienta o tym ze nie jest w stanie podjechać bliżej z uwagi na utrudnienia napotkane na dojeździe i klient będzie poproszony o odebranie towaru z pojazdu we własnym zakresie z miejsca gdzie najbliżej udało się podjechać kierowcy.
 13. Jeżeli na trasie dojdzie do sytuacji na którą nie mamy wpływu (np. wypadek umożliwiający dalszą podróż, awaria unieruchomiająca pojazd itp. ) a kierowca nie będzie mógł kontynuować dalej swojej podróży niezwłocznie poinformujemy no tym Klienta i wyjaśnimy z jakich przyczyn doszło do takiej sytuacji. Przedstawimy również plan awaryjny żeby jak najszybciej nadać kolejny transport. Oczywiście kolejna dostawa odbędzie się nieodpłatnie na nasz koszt.
 14. Większość informacji zamieszczonych powyżej przekazujemy klientom w wiadomości e-mail dotyczącej dostawy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl